فیلم برداری ۴۸۰ فریم بر ثانیه گلکسی اس ۹ تا ۰٫۴ ثانیه ممکن شد


می دانیم که گلکسی اس ۹ ویژگی فیلم برداری فوق آهسته دارد که با نرخ ۴۸۰ فریم ثانیه انجام می شود را دارد. این ویژگی که اولین بار توسط سونی معرفی شد، متاسفانه مدت زمان کمی دارد. در گلکسی اس ۹ در نرخ ۹۶۰ فریم بر ثانیه تا ۰٫۲ ثانیه فیلم برداری می شود اما به نظر می رسد در آپدیت جدید گلکسی اس ۹ در کره جنوبی فیلم برداری حرکت آهسته ۴۸۰ فریم بر ثانیه مدت زمان ۰٫۴ را اضافه کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

فیلم برداری 480 فریم بر ثانیه گلکسی اس 9

فیلم برداری ۴۸۰ فریم بر ثانیه گلکسی اس ۹

در آپدیت ۵۹۷ مگابایتی گلکسی اس ۹ در کره جنوبی ویژگی فیلم برداری حرکت آهسته ۴۸۰ تا زمان ۰٫۴ ثانیه به این دستگاه اضافه شده است. همچنین یک ویژگی مربوط به AR که مشخص است که اضافه می شود.

به لطف این ویژگی حالا شما می توانید مدن زمان بیشتر با نرخ بسیار بالا ۹۶۰ فریم بر ثانیه فیلم برداری کنید. این می تواند اهمیت ویژه ای برای ثبت صحنه های طولانی تر داشته باشد. البته که بعید نیست این ویژگی به گلکسی نوت ۹ هم اضافه شود.

هنوز مشخص نیست که سامسونگ این آپدیت را برای دیگر بازارها هم ارایه می کند یا نه؟ این موضوع می تواند به نوع چیپست هم بستگی داشته باشد. بد نیست بدانید آپدیت ۴۸۰ فریم بر ثانیه ۰٫۴ ثانیه در لیست تغییرات رسمی این آپدیت ذکر نشده است.

شما چطور فکر می کنید؟ نرخ فریم بالاتر یا مدت زمان بیشتر؟لینک منبع

افزودن یک دیدگاه