ساعت هوشمند گلکسی واچ با تایزن ۴٫۰ عرضه خواهد شد


در ترنجی خواندیم که گلکسی واچ LTE با مدل SM-R815 تاییدیه FCC گرفت. بحث هایی درباره سیستم عامل جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ وجود دارد که بین Wear OS و تایزن انتخاب خواهد شد. حالا جدیدترین گزارش از منابع نزدیک به سامسونگ به ما می گوید که ساعت هوشمند گلکسی واچ با تایزن ۴٫۰ عرضه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره سیستم عامل گلکسی واچ بیشتر صحبت کنیم.

به نظر می رسد که جانشین گیر اس ۳ قرار است با نام گلکسی واچ و نه گیر اس ۴ ارایه شود. این ساعت به جای سیستم عامل گوگل Wear OS از سیستم عامل ساخت سامسونگ یعنی تایزن استفاده خواهد شد. جدیدترین نسخه تایزن یعنی تایزن ۴٫۰ همراه با گلکسی واچ ارایه می شود.

تا کنون می دانیم گلکسی واچ (Galaxy Watch) با جدیدترین نسخه تایزن ارایه می شود و البته دستیار هوشمند متکی بر هوش مصنوعی سامسونگ یعنی بیکسبی را هم خواهد داشت. تایزن ۴٫۰ تمرکز ویژه ای روی اینترنت اشیا خواهد داشت و API های کنترل صوتی جدید در آن پشتیبانی می شوند.

تا کنون می دانیم که گیر اس ۴ (Gear S4) با باتری بزرگ تر و رنگ جدید همزمان با گلکسی نوت ۹ معرفی خواهد شد و گلکسی واچ با سیستم تشخیص فشار خون ارایه می شود.

شما چطور فکر می کنید؟ گلکسی واچ می تواند سامسونگ را به بازی گجت های هوشمند پوشیدنی بازگرداند؟لینک منبع

افزودن یک دیدگاه