تاریخ انتشارApple AirPods 2 لو رفت…!

تاریخ انتشارApple AirPods 2 لو رفت…!

تاریخ انتشارApple AirPods 2 لو رفت…!

: در حال حاضر هنوز هیچ حرفی از Apple در مورد AirPods 2 وجود ندارد، اما یکی از تحلیلگران صنعت، Ming-Chi Kuo، معتقد است که نسل بعدی earbuds های بی سیم واقعی نسبت به نیمه دوم سال ۲۰۱۸ را می بینیم .

از آنجایی که این نظر تحلیلگر است و نه حرف رسمی از سوی اپل، باید پیشبینی را با یک نمک نمک انجام دهد، اما مبنای آن در پیش بینیهای بازار به این معنی نیست که باید کاملا تخفیف داده نشود.

اپل AirPods اعلام کرد که در کنار حذف جک هدفون از آیفون ۷ ، جنگ هوایی را اعلام کرد و آن را از بین برد، نه تنها بین گوش ها و تلفن، بلکه همچنین بین گوش های خود را.

Apple این فاکتور واقعی بیسیم را اختراع نمیکند، اما در مدل معمولی اپل، ورود این شرکت به منطقه موجب علاقه شدیدی به سایر مارکهای هدفون شده است.

در حال حاضر بخش به طور فزاینده ای شلوغ شده است، اپل باید بازی خود را اگر آن را می خواهد به دنبال AirPods. اتصال بی سیم و کیفیت صوتی ممکن است جامد باشد، اما ما در غیر این صورت برخی از نظرات خود را در مورد وابستگی به Siri و به طور کلی مناسب بود.

بدون اطلاع رسمی از AirPods 2 از اپل، ما در حال حاضر در تاریکی است که نسل بعدی از earbuds بی سیم واقعی ممکن است منتشر کند.

با این حال، یک گزارش جدید از تحلیلگر صنعت Ming-Chi Kuo از KGI Securities نشان می دهد که AirPods 2 در اواسط تا اواخر سال ۲۰۱۸ بر اساس تقاضای مصرف کننده قوی برای نسل اول این محصول در اواخر سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

این فقط نظر یک تحلیلگر صنعت است و بنابراین باید با یک خرج نمک مصرف شود، با این حال Ming-Chi Kuo دارای سابقه دقیق پیش بینی جنبش های آینده اپل است، بنابراین پیش بینی های جدید AirPods 2 خود ممکن است پس از همه .

طراحی سایت مشهد

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه