پهنای باند اینترنت به زودی در بریتانیا به صورت قانونی به ۱۰ مگابایت می رسد

پهنای باند اینترنت به زودی در بریتانیا به صورت قانونی به ۱۰ مگابایت می رسد

از هر کسی که در انگلیس در باره پهنای باند خود میپرسید، به احتمال زیاد پاسخ خاصی به شما میدهند. هر سال Offcom گزارش هایی را درباره سرعت های پهنای باند نامطمئن منتشر می کند و طی ده سال گذشته دولت بریتانیا اقداماتی را برای ایجاد یک سطح پایه و همه جانبه خدمات در سراسر کشور انجام داده است.

در قانون اقتصاد دیجیتال ۲۰۱۷، دولت اظهار داشت که می خواهد یک سرویس خدمات جهانی را توسعه دهد که به هر ساکن انگلستان اجازه می دهد حداقل ۱۰ مگابیت بر ثانیه از ارائه دهندگان، حتی اگر آنها در مناطق دور افتاده زندگی کنند.

در ابتدا BT پیشنهاد کرد که به مبلغ ۶۰۰ میلیون پوند هزینه کند تا حداقل یک اتصال ۱۰ مگابیت بر ثانیه را به بیش از ۱٫۴ میلیون روستایی بفروشد، اما در بیانیه اخیر، دولت تصمیم گرفته است تا مقررات و نه موافقت نامه ها را انتخاب کند در ادامه با باران مارت همراه باشید

حق تقاضا

در این بیانیه آمده است که دلیل این امر این بود که “اطمینان کافی و امکان اجرای قانونی لازم برای اطمینان از دسترسی سریع به پهنای باند برای کل انگلیس تا سال ۲۰۲۰ فراهم می شود.”

به گفته وزیر فرهنگ، کارن برادلی، دولت می داند چگونه “پهنای باند مهم برای خانه ها و کسب و کارها” است و می خواهد “همه از یک اتصال سریع و قابل اعتماد بهره مند شوند”.

با این تصمیم در حال حاضر، دولت دقیقا مشخص خواهد کرد که چه خدماتی که در آن خدمات جهانی را شامل خواهد شد، با انتظار این قانون در اوایل سال ۲۰۱۸ به تصویب خواهد رسید. با این قانون، آن زمان حدود دو سال طول می کشد تا حداقل سرعت مورد انتظار را یک واقعیت.

در حالی که این احتمالا نتایجی که BT امیدوار نبود، احتمالا بیشتر برای کاربران اینترنت مثبت خواهد بود. هنگامی که حداقل سرعت ها به طور قانونی در سراسر هیئت مدیره تنظیم می شود و نه تنها توسط BT ارائه می شود، احتمال بیشتری وجود دارد که هر خانوار دسترسی به پهنای باند مورد نیاز برای آن را داشته باشد.

۱۰Mbps واقعا تعریف حداقل از سرعت بالا است و اتصالات پهنای باند فوق العاده سریع ثابت با سرعت حداقل ۲۴Mbps در حدود ۹۵٪ از خانه ها و کسب و کارهای بریتانیا در دسترس هستند.

انتظار می رود تا سال ۲۰۲۰ تا ۹۸ درصد افزایش یابد، اما این مقررات به این معنی است که حتی تعداد کمی از محل های بریتانیا که از دست رفته است، یک سرویس ارتباطی به اندازه کافی قابل اطمینان تضمین می شود تا Netflix را تماشا کند.

طراحی وب سایتسایت ارزان مشهدطراحی اپلیکیشن مشهد

پست های مرتبط

افزودن یک دیدگاه