بهترین سرویس های VPS میزبانی ۲۰۱۸

برای کسب و کارهایی که نیاز به امنیت بیشتر و عملکرد بهتر از میزبانی مشترک دارند، میزبانی وب <h2>VPS</h2> (همچنین به عنوان مجازی اختصاصی مجازی شناخته می شود) یک راه حل ممکن است.

شما همچنین کنترل بیشتر بر منابع را دریافت می کنید و برای افرادی که نمی توانند زمان یا منابع مورد نیاز برای میزبانی اختصاصی یا ابر را در اختیار داشته باشند، ایده آل است.

میزبانی VPS شامل تقسیم سرور تک به چندین ماشین مجازی (از این رو نام سرور مجازی خصوصی) است. تعدادی از سایت های مختلف ممکن است بر روی هر یک از این ماشین های مجازی میزبان باشند و مستقل تر از یکدیگر باشند.

کاربران VPS بر روی فضای مجازی خود بیشتر انعطاف پذیری نسبت به میزبانی مشترک دارند و می توانند محیط را به میزان قابل توجهی با فروش مجدد سفارشی کنند.

علاوه بر این، کاربران VPS معمولا سهم بیشتری از منابع را دریافت می کنند (با توجه به اینکه میزبان وب معمولا VPS کمتر در هر سرور قرار می گیرند) و همچنین حمایت اولویتی نسبت به میزبانی وب معمولی است.

برای کمک به یک ارائه دهنده میزبانی وب VPS را انتخاب کنید، این مقاله به تعدادی از گزینه های با قیمت مناسب و ارزشمند برای کسب و کار در بریتانیا کمک می کند.

MyHosting.com

 

قیمت: از ۱۵٫۹۵ دلار آمریکا در هر ماه (حدود ۹٫۷۹ پوند)

MyHosting.com یک شرکت میزبان محبوب و قابل اعتماد است که از سال ۱۹۹۷ در کسب و کار بوده است. خدمات آن به عنوان مقرون به صرفه و قابل اعتماد، ارائه تضمین ۱۰۰٪ روزمره و اعتبار یک به یک برای هر وقفه سرویس است. در صورت هر گونه مشکل، پشتیبانی از طریق تلفن، ایمیل و چت فوری در دسترس است ۲۴/۷٫

بسته های VPS از ۱۵٫۹۵ دلار در ماه برای دسترسی کامل ریشه ها، ۲۰ گیگابایت فضای سرور، ۵۱۲ مگابایت رم، ۳۰۰ گیگابایت پهنای باند و یک آدرس اختصاصی IP شروع می شود. هشت پردازنده مجازی گنجانده شده است و مشتریان می توانند شماره را به صورت مورد نیاز افزایش دهند. تضمین ۳۰ روزه پول بازگشت نیز گنجانده شده است.

Hostgator

 

قیمت: از ۱۹٫۹۵ دلار آمریکا در هر ماه (حدود ۱۲٫۲۵ پوند)

Hostgator یکی دیگر از سازمان های محبوب است، اعلام کرد که پایگاه مشتری آن بیش از ۴۰۰،۰۰۰ است. مشتریان ۱۰ گیگابایت فضای میزبانی VPS، ۳۸۴ مگابایت رم، ۲۵۰ گیگابایت پهنای باند ماهانه و دو آدرس IP برای ۱۹٫۹۵ دلار دریافت می کنند. هر حساب کاربری با دسترسی کامل ریشه، پشتیبانی ۲۴/۷ “برنده جایزه” و پشتیبان گیری از سایت خارج از سایت هفتگی است.همچنین برای دامنه های نامحدود، حساب های ایمیل و پایگاه داده های MySQL ساخته شده است.

Interserver

وب: https://interserver.net/

قیمت: از ۶ دلار آمریکا در هر ماه (حدود ۳٫۶۸ پوند)

Interserver در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد و با هزینه ۶ دلار در ماه، یکی از ارزانترین سرویس های میزبانی وب VPS ارائه می دهد. پول شما به شما دسترسی ریشه، ۲۵ گیگابایت فضای ذخیره، ۵۱۲ مگابایت رم و ۱ تبلت انتقال داده را در هر ماه خواهد خرید. در حالی که آپ تایم ۹۹٫۹٪ تضمین شده است، هیچ تضمینی برای بازگشت پول وجود ندارد. با این وجود صورت حساب ماهانه را می توان در هر زمان لغو کرد.

مهاجرت رایگان برای کسانی که به دنبال میزبانی خود را به Interserver ارائه شده و شرکت به نقل از زمان استقرار ۱۵ دقیقه است.

خرید هاست وردپرسطراحی سایت ارازن مشهدقیمت طراحی سایت مشهد

افزودن یک دیدگاه